Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a havim?

Miért késik a havim?

Figyelt kérdés

Máskor napra pontos,ha ritkán késik is,akkor is 1-2,max 3 legfeljebb 4 napot.Egyszer tudtam késleltetni citromlével 1 hetet.De most nem ittam citromlevet,nem stresszeltem szokásosnál jobban,mégis 1 hete késik.Sok propoliszt ittam viszont,nem tudom ez lényeges-e,inkább leírom.

Most szombat előtti hétvégén szexeltem,de tudomásunk szerint nem szakadt ki a gumi.

Akkor mégis miért? Várjak tovább aztán kész?


2013. márc. 25. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Tizenéves korban normális,ha kimarad,vagy rendszertelen,mert még fejlődik a hormonrendszer.
2013. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

17 vagyok,de akkor is normális,ha eddig minden oké volt?

2013. márc. 25. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és akkor megnyugszol. Szerintem nem lehet terhesség.
2013. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem aggódom a terhesség miatt,én sem tartom valószínűnek.Csak zavar,hogy eddig pontos volt,most meg felborít mindent,és hogy mégis mitől lehet:S
2013. márc. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!