Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a menstruációm...

Pixiee kérdése:

Mit tegyek a menstruációm enyhítése érdekében?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve jött meg..szinte 10 percenként mosdóba járok a suliba, mert nem bírom elviselni hogy ömlik szó szerint belőlem a vér, már lassan hülyének néznek.(betétet használok) Nagyon sok, tényleg. Próbáltam már a tampont de nem sikerült..El vagyok keseredve, már nem bírooom!! Mit csináljak??? HELP MEE PLEASE

2013. márc. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült először a tampon.O.b. minit próbáltam, de nem volt jó. Próbáld ki az o.b. Silk Touch lightot. Nekem bevált, és utana jó a mini is.. Csak figyelj oda, hogy elég vres legyen a hüvely fala, mert úgy könnyebb! :-)
2013. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségű vérzés nem normális. Keress fel egy orvost mindenképp!
2013. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is kevés volt a tampon és a vatta együttes használata, ki kellett cserélnem tamponra és éjszakai betétre és azt használtam nappal is. A menszesz 2.napján olyan gyenge voltam mint a harmat,vitaminokat kellett beiktatnom,hogy kibírjam a ciklus végéig.Mást nem tudsz csinálni mint gyakrabban cserélni.
2013. márc. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is ez volt az utóbbi néhány alkalomnál, de már szinte nem birtam ülve maradni órán a tanár meg hazaküldött. (szintén nagyon ciki volt). én is silk touch-t használok mostmár.
2013. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!