Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV elleni védooltást érdemes...

HPV elleni védooltást érdemes beadatni 26 évesen?

Figyelt kérdés
Állandó partnerem van, két szulés után vagyok. Az orvosom javasolja,mondván erosíti az immunrendszeremet az esetleges fertozéssel szemben, de a novérke kifejezetten feleslegesnek tartja az én esetben. Most teljesen elbizonytalanodtam. Mit tennétek a helyemben?
2009. szept. 18. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. Nagy a fertőzés veszélye a te korodban is és még sokáig veszélyeztetett lehetsz. Előzd meg a bajt, ha megteheted,
2009. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptad el eddig a fertőzést és a nőgyógyász javasolja akkor érdemes lenne.
2009. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De előtte mindenképpen csináltass egy "mélyreható" vizsgálatot, hogy esetleg most sem vagy-e fertőzött. (Úgy tudom, nemcsak partnerváltogatástól lehet elkapni)
2009. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!