Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok a klion d 100...

Tapasztalatok a klion d 100 hüvelytablettával?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja elég erős folyásom van, ma elmentem dokihoz és ezt írta fel mycosyst gyno tablettával együtt. Mindegyik gomba ellen van, a papírjuk azt írja, de a folyáson kívül semmi más panaszom nincs. (a doki nem mondta el konkrétan, hogy mi a bajom) Az érdekelne, hogy aki használt már ilyet, miért kapta? Nemi életet éltetek e a kezelés alatt? Megszüntette e a panaszokat? Köszi a válaszokat előre is.
2013. márc. 26. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet árt, mint használ. Azért szeretik fölírni, mert elvben bacira és gombára is jó. DE! Egy gombás fertőzés nem múlik el 6-7 hüvelykúptól, arra viszont nagyszerű a Klion, hogy kigyilkolja a normál flórát. Menj el egy olyan orvoshoz, aki rendesen megvizsgál, és odafigyel a kezelésedre, nem pedig fölírja a legkényelmesebbet.
2013. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég szedtem, illetve használtam. Kb. 6-7. napon enyhe rózsaszínes folyást okozott. Hogy elmúlt-e a hüvelygyulladásom, még nem tudom megmondani, mert jelen pillanatban eléggé barnázok, nemsokára mensi. Egyébként gyanítom, hogy nem jelent valami jót a barna folyás, attól tartok, hogy nem hatott a kúp.

Mellette még szedtem Klion tablettát is, és a páromat is kezelték.

2013. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem mondta a doki, hogy okozhat pecsételő vérzést.
2013. márc. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!