Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti szeretitek, ha...

Csajok! Ti szeretitek, ha megvan? (mensire gondolok) Miért, miért nem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

ezt ugye nem gondolod komolyan hogy bárki is igennel fog válaszolni.... Fogadjunk hogy pasi vagy.

Marhára egy élvezets dolog föleg annak aki olyan rosszul van hogy ne bir felkelni, na meg olyan kényelmes a betét egyáltalán nem ciki amikor átázol stb. Tiszta öröm és boldogaág a menstruáció.

2013. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a kérdező azt szeretné tudni, hogy kit mennyire visel meg, és van-e olyan akinek 'semmiben sem különböznek' azok a napok a hónap többi napjától. Legalábbis szerintem erre gondolt, de nem kötelező válaszolni, főleg nem lehurrogni másokat!
2013. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
nem! a kérdező azt kérdezte hogy SZERETI-E valaki. nem azt hogy ki hogy viseli.
2013. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
lehet nem tudta megfogalmazni mit szeretne kérdezni...de nyugodtan vitatkozhatunk...ráérek...
2013. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát elég furcsa gondolkodású emberek vannak itt én már semmin sem lepődök meg azóta hogy használt bugyit vagy tampont akartak megvenni tőlem.
2013. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Olyan üzenetet én is kaptam, de nem reagáltam rá...csak röhögtem magamban..(~vitatárs)
2013. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Én szeretem. Szeretem tudni, hogy rendben müködök. Mondjuk semmi rosszat nem érzek közben. 5 napig tart. Napra pontosan 29 naponként jōn meg és annyira kevés, hogy napi két - három normál betéttel kibírom. Tampont nem használok. Görcseim, fájdalmaim nincsenek. Szerencsés vagyok ebböl a szempontból.

38/N

2013. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A dologhoz hozzátartozik, hogy azért azt nem árt tudni, hogy ezen az oldalon legalább fele, de szerintem még több a férfiak aránya, akik itt élik ki magukat.
2013. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg, de LÁNY vagyok, és csak azt szerettem volna tudni, hogz ki szereti. Pl. az utolsó válaszoló igen, szval, ha ne tudsz normálisan válaszolni, akkor ne is írj iinkább semmit!!!
2013. márc. 27. 09:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy problémám nekem sincs vele az egész 3 napig tart, de ettől még egy macera. (első vagyok)
2013. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!