Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van Mamas&Papas-os...

Akinek van Mamas&Papas-os babakocsija, mi a véleménye róla? Szeretitek? A saját márkás kocsikra gondolok, pl Sola

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én most vettem egyet vaterán ollie-t. nagyon szuper egy bajom van: valahogy kicsit mintha görbülne a hátánál (ernyőkocsi), érzetem szerint jó volna még merevítő bele. de talán az összes ernyőkocsi ilyen.
2012. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Zoom van, nagyon szeretjük :) Nem igazán tudok rá semmi rosszat mondani.
2012. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. szept. 11. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még nincs ilyen, de pont a Sola típust néztem ki. Nagyon tetszik és attól tartok, meg is fogom venni az ára ellenére is. Sokadik babakocsink lenne, de eddig eggyel se voltam maradéktalanul elégedett. Bízom benne, hogy ez majd beválik. Egy ideig a majdnem kétévesem használná, utána pedig hamarosan a kistesó.

Nem tudom, mennyire vagy babakocsik terén tapasztalt (szerintem iszonyat nehéz a megfelelőt kiválasztani), ezért ha érdekel, szívesen leírom még, hogy miért ezt a típust néztem ki.

2012. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta megvettük :)) és tényleg szuper!!
2012. szept. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!