Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gomba, candida? Hogyan...

Hüvely gomba, candida? Hogyan lehet elkapni? És lehet tünet mentes?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyedén. Pl. nyilvános WC, szexuális úton, sőt úgyis, hogy nem érintkeztél senkivel és semmivel, csak meggyengült a hüvelyflórád, és elszaporodtak benne a gombák, mondjuk egy antibiotikum-kúra után vagy uszoda klóros vizétől, túlzott mosakodástól, ami már kiszárítja a hüvelyt. Elég hamar lesznek tünetei. Én még nem hallottam olyat, hogy tünetmentes Candida.
2013. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 hetes terhes vagyok és januárban voltam rákszűrésen és most derült ki de semmi tünet nincs sem viszketés sem égő érzés semmi. Ma voltam az eredményért és azt mondta a doki hogy használjak canesten combit a tablettából 2 naponta 1-et és a krémet is. A hüvely bomba elmúlik magától?
2013. márc. 27. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától. Én 20 hetes vagyok amúgy. Szinte akartam is írni, hogy terhesen is könnyen kialakul mindenféle hüvelyi fertőzés, mert a hüvely védtelenebb. Én írtam az 1-es választ egyébként. Szóval használd a Canesten Combit, azt lehet terhesen, de ne az applikátorral helyezd fel, csak az ujjaddal. Igazán érdekes, hogy tünetmentes. Lehet, hogy még nincs úgy elburjánzódva, de már laborban kimutatható.
2013. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Januárban volt a minta vétel.
2013. márc. 27. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, vágom, hogy akkor volt.Mondjuk, az is érdekes, hogy miért csak most kaptad meg az eredményt a januári vizsgálatról.
2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nekem múlt héten volt mintavétel, és a héten már megkaptam az eredményt.
2013. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert senki nem mondta hogy vissza kell mennem érte. Még a védönö sem.
2013. márc. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!