Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diétánál mennyi idő...

Candida diétánál mennyi idő után kezdődik a javulás (az emésztőrendszeri tünetek enyhülésére gondolok)?

Figyelt kérdés
A szigorú diétát kezdtem el csinálni, grépfruitmag kivonatot szedek a diéta mellett.

2013. febr. 19. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Több értelme lenne a paleo diétának (ami nem diéta).

A Candida diéta egy rákban meghalt orvos egy nevetséges kis próbálkozása volt, nem kellene ennyire komolyan venni.

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam 3 hónapig, és meggyógyultam tőle. Elmúltak az évek óta tartó nőgyógyászati problémáim. Emésztőrendszeri tüneteim nem voltak, de szerintem 1-2 hónap után már javulni fogsz.
2013. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Candida diéta nevetséges!


Ameddig kínkeservesen diétázol, csökkenek a tünetek, mert nem táplálod a gombát ami a szervezetben van! Ezért ameddig tart a diéta, addig nagyon jó!


DE!


El kellene gondolkozni mindenkinek azon, hogy miért is alakul ki manapság! Régebben ilyen nem volt!


Az oka:


Adalék anyagok, vegyszerek, ezáltal legyengült immunrendszer!


Antibiotikumok, amik minden húsban nagy mennyiségben benne vannak, ezáltal csökken a hasznos baktériumok száma!


A Candida gombára szükségünk van, az immunrendszer és a baktériumok tartják kordában!


Talán ezen kellene elgondolkozni és jó minőségű zöldséget, húst, gyümölcsöt kellene vásárolnunk!


Igaz, ez 3szor annyiba kerül, mert szabad tartásos csirke költségesebb, illetve ha nem adnak a táphoz hormonokat stb., akkor kétszer annyi idő míg felnőnek..


A szabad tartásos csirkének nem kell antibiotikum, mert nem összezsúfolva tartják őket, azokat a csirkéket amiket zsúfolva tartanak, azoknak folyamatosan adagolják az antibiotikumot stb., amit mi is megeszünk!


Mi a barátnőmmel, nem koplalással gyógyultunk ki, hanem megvettük a 3szor annyiba kerülő "bio" csirkét stb.


A barátnőmnek levertség, fáradékonyság és folyamatosan hüvely gombája volt, ezek a tünetek megszűntek és még sorolhatnám a pozitív tulajdonságokat, mint például eltűnt a narancsbőre, nekem beállt a vérnyomásom, beállt az optimális súlyom, pedig este 10kor is eszem és 6 hónap alatt fogytam úgy, hogy soha nem voltam éhes én sem és a barátnőm sem (barátnőmnek nem kellett fogynia), persze ehhez pénz kell sajnos!


Nekünk ez a tapasztalatunk idáig!


De amit ide leírtam az csak egy felületes hozzászólás volt, ha mindent leírnék az kb. 20 oldal lenne, ezért mindenki olvasson utána!

2013. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzá fűzném, hogy ha emésztőrendszeri problémáid van, akkor sűrgősen hagyd a Candida diétát és kezd el amit én ajánlottam, sok banán, alma, körte, ananász foyasztása stb. azaz gyümölcs, zöldség!


És miért iszol grépfruit mag kivonatot? Nem lenne szerinted jobb megvenni a grépfruitot inkább? Miért kell a mű dolgokat választani?


És ami még fontos, menj el a gyógyszertárba és vegyél bélbacit!

2013. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Jókat ír a válaszoló!)
2013. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!