Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vonaton hogy cseréljek tampont?

Vonaton hogy cseréljek tampont?

Figyelt kérdés
Elég macera, mert sokszor víz sincs, a vérzésem pedig elég erős a legnagyobb tampon is csak 2 órát bírja. Ti hogy csináljátok?
2013. márc. 27. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

tampon és betét? És akkor csak kivenni kell, a betét marad az út további részére

erre az esetre legyen nálad nedves törlőkendő

2013. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mielőtt magadhoz érsz, fertőtlenítsd a kezedet fertőtlenítő géllel, patikában kapható pl. Dettol gél nagyon jó. Ha nincs víz (tök mindegy,mert szappan úgysincs), a gél utána is fertőtlenít, és így ha később kajálni akarsz, nem lesz bacis a kezed.
2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vonaton inkább betétet használj a nem megfelelő higiéniai körülmények miatt.
2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fentit az 1-es válaszoló szövegéhez kiegészítésnek írtam, nem alternatívának, ugyanis én tampont nem raknék be vonaton soha. Tehát a betéttel értek én is egyet, csak azért akkor is fertőtleníteni kell.
2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2,4,5-ugyanaz vagyok.
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utálom a betétet :/
2013. márc. 27. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy fertőzés sokkal utálatosabb, hidd el.
2013. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Applikátoros tampon lehet alternatíva, mert ahhoz nem kell hozzányúlni, a biztosan koszos kezeddel a vonaton!
2013. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet kapni kézfertőtlenítőt, amit csak simán a kezedre kensz, mint egy testápolót vagy sima kézkrémet.dm-be is lehet kapni azt hiszem.
2013. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát az a baj inkább, hogy nincs tisztálkodási lehetőség. Van ilyen törlőkendő, meg kézfertőtlenítő. Vegyél valamelyiket anélkül inkább ne....

Ha az van nálad, akkor ki tudsz menni kicserélni. Egyébként az is lehet hogy beteszel egy betétet. Attól függ ha tangát hordasz, akkor a sima normál ahhoz jó, és nem zavaró.

2013. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!