Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdőben hogyan cseréljek tampont?

Erdőben hogyan cseréljek tampont?

Figyelt kérdés
Pénteken sátorozás lesz este(éjszaka is) az osztályommal,és nekem pont akkor lesz meg. Mit tegyek?:S 16/L
2011. máj. 24. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
palack víz + kézfertőtlenítő
2011. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát én elvonulnék az egyik jó barátnőmmel, hogy jöjjön már velem, és takarjon valami törölközővel pl. Vinnék magammal kézfertőtlenítőt, tampont, és sok zsepit. Kivenném az előzőt, beleraknám kb 2 zsepibe, leraknám... betenném a másikat, megtörölném magam lent, és a kezem valamennyi zsepivel, gatya fel. Kézfertőtlenítés. A másik sok zsepibe csomagolt tampont meg beletenném egy zacsiba, amit vinnék magammal ha tudom előre, és biztos gyűjtitek majd a szemetet valahol... Oda kidobnám. Ha sok zsepibe csomagolod, és gyűjtesz még bele szemetet( akár előtte ), senkinek se fog feltűnni.

Remélem tudtam segíteni :)

18/L

2011. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló tökéletesen leírta:)
2011. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi. Igyekeztem érthető lenni :D Nyersen hangzik, de jó kis forgatókönyv lett :D Alaposan végiggondoltam.


18/L

2011. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :) akkor már a 4. napom lesz,szerencsére nem fog akkor már nagyon meglenni,ezért nem kell 2óránként szaladgálni =))
2011. máj. 25. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Na hát akkor főleg jó. Így nagyon könnyű megoldani, ahogy leírtam. Remélem neked is segített :)


18/L

2011. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valami szappant vinnék és elbújnék egy bokorba ott kicserélném és megmosnám a kezem;)
2011. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!