Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyekhez lányokhoz szól....

Hölgyekhez lányokhoz szól. Nemi gond illetve kellemetlen szag a hüvelynél?

Figyelt kérdés

Egy 39 éves férfi vagyok egyedül élek nincsen kapcsolatom. Anyámmal lakom és húgommal. Arra várok választ, hogy a kellemetlen sokszor erőteljes rossz szag ami onnan árad az betegség lenne-e?

Szégyellek nekik szólni hogy bűzlik valami onnan ami a lábuk közt van.

Láttam az olyan reklámot hogy hüvely gomba ellen van valami.

Nos nekik anyámnak és húgomnak ez lehet?


2013. márc. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fürdenek rendesen?
2013. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami fertőzés lesz a dolog mögött. Esetleg még a rossz higiénia is közrejátszhat a dologban.

Mindenesetre elég furcsa, hogy nem mennek el orvoshoz a tüneteikkel.

2013. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nos természetesen fürdenek igaz mivel szegényebben élünk nem minden nap.

Talán ez lehet az oka.Nyáron mindig van fürdés és már akkor is volt ilyen gond illetve szag.

hát én nem merek nekik szólni hogy valami rossz van de ők mint nők ezzel esetleg tisztában lehetnek.

Húgom 29 éves anyám meg már 58 éves ő ki van ahogy mondják pakolva műtétileg nincsen rendszeres olyan gondja ami hölgyeknél volna.csak húgom esetében.

nos akik ezt tudják vagy van tapasztalatuk ez mi lehet.

Gond vagy baj esetleg betegség?Vagy ez általában nőknél ha nincsen minden nap mosakodás 2-4 napig akkor ez normális?

2013. márc. 28. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a fürdés hiánya miatt előfordulhat. Illetve akkor is, ha nem cserélnek alsóneműt.
2013. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát értem ezek szerint akkor nem biztos,hogy betegség lehet az oka vagy fertőzés..?

Köszönöm a eddigi választ.

2013. márc. 29. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de lehetséges.

Esetleg nem vagy olyan kapcsolatban a tesóddal, hogy szólj neki erről, hogy érzed? Elég kellemetlen és undorító lehet ezt szagolgatni...

2013. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem igen vagyok vele jóban.Tudod fiú és lány testvéri kapcsolat nem igazán jó.Főleg aki dohányzik mert hát én nem.

Szóval sokban különbözünk egymástól.

hát néha nagyon gáz a szag az igaz.

De illene szerintetek szólni vagy ilyenkor inkább nem szabad?Persze nem sejtik hogy én ezt gondolom hogy az ott a p u n c i a szagos.Anyám mindig mást mond hogy a lábszag meg a cigi.de nem ez az ok ezt már észre vettem.

nem tudom mit tegyek...

2013. márc. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!