Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruációm előjelei?...

Ezek a menstruációm előjelei? (többi lent)

Figyelt kérdés
már 1éve van fehér folyásom,1,5 éve vagyok szőrös lent és a hónaljam is. alhasi görcseim és derék fájdalmaim vannak 5 napja. (érzékenyebb vagyok) 11/L
2013. márc. 27. 17:51
 1/8 A kérdező kommentje:
és ha előjel, mikor jöhet meg?
2013. márc. 27. 17:54
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha másfél éve vagy szőrös odalent, akkor mekkora dzsungel van már?!
2013. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a menstruáció előjelei, de sajnos nem lehet megmondani, hogy mikor fogsz menstruálni. Csak az a biztos, hogy 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz. :)
2013. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezek már az előjelei.Az első menzesz előtt kb. 2-3 évig szokott fehérfolyás lenni.
2013. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első írónak: képzeld én 14 vagyok,10-11 évesen már szőrös voltam ott lent és még sincs dzsungel,sőt!

na,most most okoskodj..amúgy egy férfinak mi köze a női rovathoz?!

kérdezőnek: nem biztos hogy mensi. lehet pszichés eredetű fájdalom,amit a várakozás izgalma vált ki. a folyásod a döntő ebben. ha megváltozik,akkor tuti megjön.

2013. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. válaszoló köszi!
2013. márc. 28. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan megjön, de ne izgulj, ha még várnod kell esetleg 1-2 évet.
2013. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 12 évesen jött meg és... Kb. 1 hónappal előtte intenzív lett a fehér folyásom, naponta 8-9x jártam mosdóba (folyóügyek :D) és néha hányingerem volt. Ja, előtte 1-2 évvel kezdődött a fehér folyásom, 3 éve voltam szőrös lenn és hónaljnál (nem volt dzsungel kedves első, mert tudod, egy idő után megáll a nővés... Mert különben a talpunkig érne...). Nemem gondolom nem kell írni, de gyengébbek kedvéért: Lány :P
2019. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!