Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól hüvely gyulladásom...

Lehet attól hüvely gyulladásom, hogy sokat van a laptop az ölemben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Úgy érted, hogy ott bent? A humor rovatba szántad ezt a kérdést, vagy komolyan gondolod? Utóbbi esetben komolyan aggódom miattad. Nem, nem lehet hüvelygyulladásod ölben tartott dolgok miatt.
2013. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvan arra gondolt a kérdező, hogy a laptop igencsak fel tud melegedni, emiatt nyilván a vele érintkező illetve a kezedben levő testrészek is. A meleg pedig kedvez a bacilusoknak. Nem, nem valószínű kérdező. Nyugi.
2013. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de más szempontból nem feltétlenül egészséges.
2013. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első..marha vicces vagy. Azt írtam, hogy a hüvelyemben van?


2-3

Igen arra gondoltam, hogy eléggé fel tud melegedni. Ma voltam dokinál, és ő mondta, hogy van egy kis gyulladásom.

Csak most jutott eszembe, hogy lehet ez is közre játszhat benne...


Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 27. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Meg van egy ilyen elektromágneses ereje is. Az hogy ki mennyire érzékeny rá az jó kérdés, azonban nem biztos hogy elhagyagolható tényező. Én mióta utánaolvastam csak ritkábban használom az ölemben. (Pedig olyan kis ölbevaló.. :( )
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

(orvos)

A gyulladásra nem jó a meleg, a panaszidat felerősíti. Okozni nem okozhatja. Az elektormágneses tere nem jelentős, de ha az lenne, sem gyulladást okozna.

2013. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem más oka van a hüvelygyulladásodnak. Én úgy tudom, hogy csak a férfiak nemzőképességére van hatással, ha az ölükben tartják a laptopot. Veled csak annyi lehet, hogy a melegtől megég a bőröd.
2013. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem lehet!
2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!