Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Fiuk a barátnőtök...

Segítség! Fiuk a barátnőtök elszokta mondani ha megvan neki? Lányok ti elmondjátok ha meg van?

Figyelt kérdés

Megyek hétvégén barátomhoz,és meglesz,ezért nem szeretnék egy pár napig vele aludni sem más.és én még ugy nem találkoztam vele amikor megvolt,szerintetek elmondhatom neki?nem ciki? mert így belegondolva kínosnak érzem.kérlek segítsetek!Fiuk ti h szoktatok reagálni?lányok ti ezzel az egésszel h vagytok?HOGY mondjam el neki? előre is köszönöm.

16.l


2013. márc. 27. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam mondani a barátomnak, sokszor amúgy is észreveszi. Egyszerűen csak mondd meg neki így, ahogy leírtad. Meg fogja érteni, hidd el. :)
2013. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs okom elmondani akkor nem emlegetem, mert minek? Attól hogy megvan még lehet együtt aludni... max ha szexet szeretne akkor említsd meg hogy nem lehet mert ez van. Egyáltalán nem ciki amúgy.
2013. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) még írjatok léci,nagyon fontos.
2013. márc. 27. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk, ha valakinek meg van azt általában az egyész osztály tudja, mert ilyenkor mindenki gyogyszert meg betétet kéreget és az azért nekei is feltünik. Amúgy meg szerintem attól nyugodtan aludhatsz vele, legfeljebb megmondod neki, hogy nem szeretnél semmi olyat csinálni, de ha azt mondod, hogy női okokból az is elég egyértelmű, de mégsem azt kell mondanod, hogy megvan:)
2013. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
a barátod egész héten arra gyúr, hogy milyen jót fogtok élvezkedni a hét végén ... most szólj, nehogy már akkor mondd meg neki
2013. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondom, ha megvan. Nem ciki, a barátodról van szó... Nyugodtan mond el neki.
2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
na basszus az a - legalább kettő - aki lenullázott feljebb vajon mit nem értett abból amit írtam?
2013. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

a száját attól még tudja használni kedves nemáááááá :P

amúgy mondd meg neki, szerintem nem ciki..

2013. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki, ez minden nőnél van havonta. Hát lazán említsd meg, hogy most megvan, de nem is értem, nem szokta számon tartani kb. sem?
2013. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi párkapcsolatban nem lehet semmi tabu téma!!!
2013. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!