Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Fiuk a barátnőtök...

Segítség! Fiuk a barátnőtök elszokta mondani ha megvan neki? Lányok ti elmondjátok ha meg van?

Figyelt kérdés

Megyek hétvégén barátomhoz,és meglesz,ezért nem szeretnék egy pár napig vele aludni sem más.és én még ugy nem találkoztam vele amikor megvolt,szerintetek elmondhatom neki?nem ciki? mert így belegondolva kínosnak érzem.kérlek segítsetek!Fiuk ti h szoktatok reagálni?lányok ti ezzel az egésszel h vagytok?HOGY mondjam el neki? előre is köszönöm.

16.l


2013. márc. 27. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tök nemciki. Aludni is lehet. Ha többet nem akarsz, akkor mond hogy emiatt.


Ez egy olyandolog ami a nőiesség része. S valszeg kedveli benned hogy nőből vagy, nem? :)

2013. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 encuska válasza:
Ez teljesen normális dolog,ha igazán fontos vagy neki akkor megérti.De ha már régóta együtt vagytok akkor tisztában van vele hogy neked mikor jön meg!
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézd. Én úgy gondolom, ha a nemi életnél tartotok, de a menstruációról nem mersz őszintén beszélni, akkor nem igazán van intimitás, őszinteség ebben a kapcsolatban. Hogyan fogsz vele a szexualitásról őszintén beszélgetni vele? Arról, hogy kinek mi esik jól, mi okoz örömet?

A menstruáció a nők életének a része, a tied is. Természetes, hogy egy párkapcsolatban tudunk a másik ügyes-bajos dolgáról.

2013. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!