Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35 helyett mit?

Diane 35 helyett mit?

Figyelt kérdés
Most fogok nőgyógyászhoz menni, mivel lassan elfogy a dianém, de ugye ezt többet már nem írhatja fel. Most kicsit depis vagyok, ugyanis ez a hormonkészítmény szépen helyretette az arcomat, de ha valami mást ír fel helyette, nem biztos, hogy nem rügyeznék ki újra. Ha híznék, azzal még valamennyire meg tudnék barátkozni, de a patikkal nem. Mielőtt bárki is elkezdene fikázni, csak megjegyezném, hogy ez nekem bizonyítottan hormonszint-eltéréstől van, szóval semmire nem mennék az állítólagos csodakencékkel! Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire kiborulva, és kinek mi volt a tapasztalata a dianéről való leállással, ill. váltással más készítményre?

2013. márc. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem ezt a Diane 35-öt annak idején... Szuperül kihozta a visszereimet. Szerintem a nőgyógyászod tudni fogja, hogy mit írjon ki helyette, ami ugyanúgy szépen rendbentartja a bőröd. Ne aggódj emiatt, kár. :)
2013. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meliane-t szedtem a diane után. Tény, hogy fogyni nem tudtam, de nem is rügyeztem. Viszont brutális migrénjeim voltak. Sztem is bízd a dokira.
2013. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk nem bánnám, ha elküldene vérvételre, akkor legalább meg tudná nézni, hogy mi változott, vagy egyáltalán változott-e valami. De mivel új dokihoz megyek, gondolom, hogy elküld hormonszint-mérésre.
2013. márc. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!