Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35 helyett valami mást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35 helyett valami mást tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
8 hónapig szedtem a Diane 35 nevezetű gyógyszert, amely a problémás arcbőrömet nagyon szépen rendbe tette. Olvastam, hogy csak 6 hónapig szabad szedni, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy szedhetem nyugodtan tovább, nem lesz semmi baj. 8 hónappal a gyógyszer elkezdése után kedvem támadt olvasgatni a gyógyszerről, rémes történetek olvastam arról, hogy kit milyen negatív élmények értek a készítmény abbahagyása után. 2 hónapja nem szedem a gyógyszert, azonban az arcbőrömön és a hátamon újra megjelentek a pattanások. Mit szedhetnék, ami "kíméletesebb" az emberrel, mint a Diane 35 és ugyanolyan hatást érek el? Válaszotokat előre is köszönöm!

2013. jan. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy visszajöttek a problémák nem a Diane hibája. Minden fogamzásgátló ilyen, ha abbahagyod a szedést, visszajönnak a tünetek mert nem meggyógyít hanem adagolja a hormonokat, amik nem jönnek tovább, ha nem szeded.
2013. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja. Addig jó, míg szeded. És az antiandrogén hatás tekintetében a Diane a legerősebb.
2013. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!