Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok 2012. szeptembe...

Tóth V. kérdése:

12 éves vagyok 2012. szeptemberében jött meg először és azóta minden hónapban rendszeresen. De most 2013. márciusa van és nem jött még meg. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Szerintem azért, mert hónap elején beteg voltam, és elvileg a gyógyszerek befolyásolják ezt dolgot. Igazság szerint általában hónap elején jön meg,most viszont már majdnem április van.Mióta "megvan" azóta nem is voltam beteg a náthán kívül,ezért gondolom a gyógyszerek miatt van...segítsetek!
2013. márc. 28. 19:18
 1/7 anonim válasza:
de neked ez még sokat fog változni nekem volt olyan oktoberbe megjott aztán 2 honapot nem aztán januárba megint még nem ált be a vérzésed és ezért van ez. Nyugi kicsit nagyobb leszel ugy fog folyni mint a vizesés .
2013. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kamiiii válasza:
Nekem is így volt,az elején rendszeresen megjött, de egyszer nem jött meg időbe és azóta össze-vissza van meg.Van amikor egy egész hónapot késik.Szerintem ez normális, de ha nagyon idegesít menj el orvoshoz.
2013. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kell kb 2 év mire beáll. és azután se biztos, hogy mindig időben jön meg, mert a stressz a betegségek mind befolyásolják a ciklus hosszát. én már vagy 9 éve menstruálok, de mindig változik valamennyire, vagy a ciklus hossza vagy a vérzéses napok száma, de volt olyan is nálam, az érettséginél, hogy kb egy fél évig másfél havonta jött meg, de köv. ősszel meg megint a normál 28-30 napokra jött meg. szóval neggódj.
2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne aggódj !! igen a gyógyszerek befolyásolják ezeket a dolgokat ,de ha nem szedsz gyógyszereket anélkül is kimaradhat egyszer kétszer .Nekem is volt ,hogy kimaradt egy hónap de következő hónapba pontosan megjött.
2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,most nagyon megnyugodtam!:)
2013. márc. 28. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor tuti hogy a gyógyszerek. igaz,nekem csak októberben jött meg,de nekem is minden hónapban. viszont januárban sok citrom levet ittam és késett,az idegesség miatt ebben a hónapban 10 nappal előbb jött meg mint kellett volna. egy ideig most multivitamin port ettem,április elejére várnám a menzeszem viszont már tegnap óta barna folyásom van...

van ez így!

14:)

2013. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon csak akkor van gond, ha fél évnél tovább marad ki a menstruációd. :) Ne aggódj, semmi gond! :)
2013. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!