Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan h valaki élvezi a...

Van olyan h valaki élvezi a nőgyógyászati vizsgálatot?

Figyelt kérdés
és ha láthatóan tetszik a nőnek akkor az ciki? az orvos hogy reagál?

2013. márc. 29. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,otthon,szerepjáték közben.Egyébként nem hallottam még ilyet.A doki,ha nem kéjsóvár diszkréten nem vesz róla tudomást,mert általában van a közelben asszisztens is.Ha viszont kölcsönös a vonzalom..legalább feldobja a napját,feltéve,hogy nem valami ronda nyavalyával mentél.
2013. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Te biztosan fiú vagy.

Biztosan van, de az nem 14-28 éves, hanem idősebb lehet már.

2013. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen fiú vagyok. nem akartam perverz lenni csak érdekelt h mit éreznek ilyenkor a lányok/nők.
2013. márc. 29. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak ez pont olyan kínos,mint a fiúknak,amikor feldugja az ujját az urológus.Nagyon kellemetlen szétrakott lábakkal várakozni,miközben egy vadidegen pasas matat benned.A csinos ápolt nőkkel kedvesebbek a dokik,de a vizsgálat személytelen,igyekeznek rövidre fogni.Nem nézegetnek vagy taperolnak feleslegesen.Nagyon etikátlan másképp viselkedni,nem is gyakori.Viszont volt két olyan nőgyógyász tanárom,akik felajánlották önzetlen szolgálataikat és volt aki igénybe is vette.De az illető elég szexcentrikus leány volt.
2013. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! tényleg nem akartam lenéző vagy bunkó lenni a lányokkal/nőkkel szemben!
2013. márc. 29. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem az egyetemen az teljesen normális lenne, ha egymást vizsgálnák a hallgatók gyakorlatként.

Nem ártana sem a vizsgálónak, sem a vizsgáltnak átérezni az egész szitut.

2013. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Nekem nőgyógyász ismerős mondta, hogy bizony előfordul, nem olyan ritkán, de ahogy már jeleztem, nem a tinik azok, hanem inkább 30-40 felé fordul elő.
2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Miért, nem vizsgálják egymást a hallgatók? Én azt hittem, hogy igen. Valóban teljesen kézenfekvő lenne.
2013. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőm mesélte (28), hogy egyszer, amikor évek óta nem volt pasija, keresett a neten egy kábé korabeli privát nőgyógyásznőt. A vizsgálat előtt elmondta mintegy mellékesen, hogy évek óta nem élt nemi életet. A dokinő megértette, miről van szó, és gyengédebben vizsgálta meg, persze semmi visszaélés, csak olyan... érezhetően finoman, pl. a hasán 2 tapintás közt nem emelte föl a kezét, hanem finoman a has bőrén simítva vitte arrébb, ilyenek.
2013. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!