Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a spirállal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a spirállal? Fáj a felhelyezés? Mert én még egy nőgyógyászati vizsgálatot se birok ki.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

anyám aztmondja hogy nagyon szar érzés amikor beteszik a spirált meg amikor kiveszik azis :S

15f

2011. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
a spirált eleve csak 35 fölött teszik fel, és olyannak, aki már szült. szóval Téged nem hiszem, hogy érint ez...
2011. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta itt vki, h van spirál nem szült nőknek is..
2011. jún. 28. 23:37
 4/7 napietus ***** válasza:
nem szokták javasolni, mert ha később gyereket akar, problémás lehet.
2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jahh, értem.. akkor semmi..
2011. jún. 28. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu válasza:


a spirált eleve csak 35 fölött teszik fel, és olyannak, aki már szült. szóval Téged nem hiszem, hogy érint ez...


Beszélsz drágám hülyeséget... Spriált legalább egyszer szült nőknek tesznek fel, nekem 28 éves korom óta van, nem fájt a felhelyezés, kellemetlennek nevezném inkább..

2011. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, tárgytalan, mert még nem szültem..
2011. jún. 29. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!