Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni a bababogyó...

Mit lehetne tenni a bababogyó miatti hízás ellen?

Figyelt kérdés

Nekem olyan gondom lenne, mint már sokaknak valószínűleg, hogy mióta átálltam a bogyós fog. gátlásra, azóta felszedtem pár kilót, annak ellenére, hogy figyeltem az étkezésekre, a mennyiségre, arra, hogy mit eszem, és ami még fontosabb, a mozgásra is, hogy ne jöjjön fel.

De sajnos nem használt, olyannyira, hogy már fizikai tünetei is vannak. Elvékonyodott bőr, és ilyen terhes csíkokhoz hasonló foltok, de természetesen nem terhescsíkokról van szó.

Valakinek van valami ötlete, tippje?

Kérlek, olyan válaszokat ne adjatok, hogy kevesebb kaja, több mozgás, vagy hagyjam abba, mert nem véletlenül álltam át erre a módszerre egy ideje.

Előre is köszönöm, aki használható infóval szolgál.



2013. márc. 29. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai, modern fogamzásgátlók annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy nem lehet tőlük elhízni. De! Egyénileg különböző hatásokat fejthet ki a gyógyszer és ha neked a gyógyszertől van a hízásod, akkor pedig lehet nem kéne szedned.

Amúgy ha meghíztál, azt le is lehet adni. Én fogamzásgátló szedése mellett fogytam le. Diéta és sok mozgás és akkor le fognak menni a kilók és ha odafigyelsz, hogy tartsd is magad ehhez. Ha mégsem, akkor meg tényleg le kéne tenni a fogamzásgátlót, mert lehet hogy a te szervezetednek nem megfelelő.

2013. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam, hogy étkezésre, mozgásra odafigyelek. Tudom, hogy alapból nem attól lehet meghízni, hanem a hormontartalom befolyásolja az egész szervezetet. Nos, én hajlamos vagyok a szedés alatti feleslegfelszedésre, és ez sajnos így ki is jött.

És sajnos nincs semmi más lehetőségem, egyéb egészségügyi problémák miatt, a "komolyabbakhoz" pedig még fiatal vagyok nagyon, meg félek is tőlük.

De köszönöm szépen.

2013. márc. 29. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2013. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!