Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a fogamzásgátl...

Mit lehet tenni a fogamzásgátló okozta hízás ellen?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy a fogamzásgátló hízást okoz? És ha igen, hogyan lehet tenni ellene? Elég az, ha az ember jobban odafigyel rá, hogy mit eszik? Vagy ez lényegtelen, mert elvizesedik tőle az ember? Teljesen tapasztalatlan vagyok, nem tudom, mivel jár ez, csak innen-onnan hallottam ezt-azt, ami megrémít... Előre is köszönöm a segítséget!

20/L


2010. júl. 25. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

nem magától a fogamzásgátlótól lehet hizni hanem attól h mivel ugy érzékeli a szervezeted h terhes vagy igy többet eszel. legcélszerübb megbeszélni a dokival h neked ez nem jó és irjon fel másikat.

nekem semmi bajom nincs a tabimmal egy kg t se hiztam töle, de mindenki másképpen reagál rá

2010. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én sem híztam semmit.Évekig gyógyszert szedtem, fél éve áttértem a hüvelygyűrűre, de attól sem vettem észre étvágynövekedést.Oda kell figyelni az evésre, mert maga a gyógyszer nem tartalmaz semmi kalóriát.És ugye a kalória bevitel-leadás egyensúlyának megbomlása okozza a hízást.
2010. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót módosítanám picit.

A fogamzásgátló hatása nem olyan "mintha terhes lennél mindig" ez butaság!

Valójában pont az ellenkezője igaz. Leállítja a peteérést, és elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogyha vmi gikszer folytán kiszabadulna egy petesejt, ne tudjon beágyazódni a méh falába.

A hízás oka az lehet, hogy növeli a folyadék-visszatartást, ami puffadságérzetet okoz.De ez sem mindenkinél jön elő!

2010. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jobban írva a hízás "jele", merthogy valójában nem hízik tőle az ember, csak puffad.
2010. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) most szeretném elkezdeni a volina nevű készítményt és felmerült bennem ez a probléma...
2010. júl. 25. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Én semmit nem híztam tőle!! Meg különben is, gondolj már bele, egy pici tabletta hogy hizlalna már??? Nem attól híznak, max. nagyobb étvágyuk lesz és falnak, aztán meg siránkoznak és a tabira fogják.
2010. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... Tehát oda kell figyelni az étkezésre. Ez azért kivitelezhető... :)
2010. júl. 25. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Ti nagyon szerencsések lehettek, mert én 10kilót híztam tőle,plusz jó adag narancsbőr,csökkent libidó,orgazmusképtelenség is ott volt az "áldásos" hatások között.

Ahogy abbahagytam a tablettát lement a felesleg nagy része, de még mindig maradt belőle, és a narancsbőrtől sem fogok tudni megszabadulni...Akkor már inkább óvszer.

Jó lenne ha kitalálnának végre egy olyan tablettát, ami nem borítja fel ennyire a hormonháztartást.

Egyébként nem ijesztgetni akarlak,csak lásd hogy ilyen dolgok is benne vannak a pakliban:(

18/L

2010. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!