Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 14 évesen még...

Az normális ha 14 évesen még nem jött meg? És ha megjön akkor meghízik az ember? Vagy lefogy, vagy semmi? (bocsi, nem értek hozzá)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy aggódjak-e és bevallom kezd zavarni, hogy deszka vagyok... Jó lenne már kicsit formásodni!

2013. márc. 29. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. :) A hízás vagy a fogyás pedig emberfüggő, mindenki máshogy reagál.
2013. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, ha 17 éves korodig nem jön meg, menj el orvoshoz. Egyébként nem fogsz sem hízni, sem fogyni ez miatt, bár a melleid nőhetnek, szélesedhet a csípőd, kerekedhet a feneked, alkat kérdése.
2013. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a menstruáció a jele annak, hogy a női hormonok elkezdtek dolgozni benned, az alakod is nőiesebbé válik. Kinek, mennyire változik, az alkati dolog.
2013. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hízni nem fogsz, csak formásodni. Szerinted minden 16 feletti lány el van hízva? :) Ugye, hogy nem!

Az alakod fog nőiesedni, de ez nem hízás vagy fogyás, csak fejlődsz.

Nem kell aggódnod, hogy még nem jött meg, 16 éves korodig nem gond, ha még nem jön meg. 16 után kell elmenni orvosi vizsgálatra, ha még mindig nem jön meg, de addig bőven van ideje.

2013. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam:)
2013. márc. 29. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként az is lenne a normális, hogy csak ennyi idősen jöjjön meg. Csak a mai felgyorsult világban, a lányok is előbb érnek, meg a gyerekek növekedése is előbbre tevődött. Teljesen normális, és max nőiesebb leszel addigra, mire megjön, vagy utána.

Én ciklusosan hízom-fogyok, ha éppen készül megjönni, mindig többet kívánok enni, közben és utána egy jó ideig pedig normálisan. De ez szerintem alkati kérdés.

2013. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz, a melled viszont akár 20 éves korodig is nőhet.
2013. márc. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem baj, hogy nem jött még meg, ráér kb 16 éves korodig.
2013. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azért, hogy nem jött még meg. Se hízni, se lefogyni nem fogsz majd, a melleid pedig egészen biztos, hogy fognak még nőni. Persze, hogy mennyit, azt nem lehet tudni.
2013. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 14 múltam 3 hónapja,amikor megjött. És tudod miért csak ennyi iddősen,amikor már rég elég fejlett voltam? Mert sovány voltam,1 évig 44 kg voltam. Aztán felhíztam 49 kg-ra. Nem is kell mondanom hogy 1 hónap múlva meg is jött.

Én az első előtt hasra híztam és ez azóta sem változott. Még mindig vékony vagyok szerintem(am normál súlyra utal a bmi),de így is hülyén néz ki hogy csak a csípőm körül van sok zsír,de csak akkor mielőtt megjön. Így sokan tudják,éppen hol tartok a ciklusban,kicsit égő.

Ha már 2 éve nő a melled,2 éve van folyásod is,akkor akármikor megjöhet.

15 :)

2013. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!