Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen esetekben végeznek...

Milyen esetekben végeznek állami kórházban plasztikai műtétet OEP támogatással?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan a kisajak plasztika érdekelne, ha ennek nem csak esztétikai okai lennének ennek a döntésnek. Van valakinek ilyen típusú tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat.

2013. márc. 30. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én olyanról tudok, aki szemét felvarratta támogatással, mert szerzett valami papírt arról, hogy akadályozza a látásban.

Gondolom akkor támogatják a plasztikát, hogyha az elváltozásnak egészségügyi hátrányai vannak

2013. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisajak plasztikát csak akkor támogat az OEP, ha valami egészségügyi kockázata van, ha nem végzik el.
2013. márc. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem tudom milyen súlyos egészségügyi problémának kell felmerülnie ahhoz hogy elvégezzenek egy ilyen műtétet.
2013. márc. 31. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
tudom, nem itt van a kérdés helye, de te biztosan tudod. támogatás nélkül mennyibe kerül a műtét?
2013. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én rengeteget végignéztem és olyan 150-250 000 között mozognak az árak. Szóval nem egy olcsó mulatság...
2013. ápr. 4. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért akarod TB-re? Akkor kell egy jó indok, vagy egy orvos aki kiállítja a papírt róla.
2013. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszatérő irritáció, visszatérő fertőzések, kiütések.

Hivatkozz ezekre. Persze többször kell elmenned az orvoshoz, hogy szerepelj a rendszerben.

2013. ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!