Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék? :/ ( a többi lent)

Terhes lennék? :/ ( a többi lent)

Figyelt kérdés
16vagyok...épp ezen a héten kellene megjönnie de semmi :/ ...a hét elején egyszercsak ugy éreztem hogy megjött de mégse.állandóan fáj a hasam alatt mint általában szokott...félek h esetleg terhes is lehetek mert hallottam h annak is van ilyen tünete.

2013. márc. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy terhességi teszt használata sokat lendítene a probléma megoldásában...
2013. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha került a hüvelyedbe előváladék vagy ondó, akkor lehetsz terhes.
2013. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ondó biztosan nem került abban biztosak vagyunk...
2013. márc. 30. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy terhes, csak késik. Bákinél elöfordul akár ok nélkül is néha.
2013. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi oka lehet. Nekem 1 hete késett, mondanom sem kell mekkora parában voltunk, pedig 9 évvel idősebb vagyok mint Te. Az írtad hogy kellene. Várj még pár napot, ha továbbra is késik csinálj tesztet. Mi x-epil terhességi tesztet vettünk, ami már a menstruáció esedékességének első napján kimutatja ha baba van. De nyugi. Bármitől késhet. Felfázás, gyors és drasztikus fogyás, rágörcsölsz hogy mi van ha terhes vagy. De azért egy tesztet mindenképp és óvatosan az ilyen akciókkal.
2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
épp ma jött meg :)
2013. márc. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!