Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsölök, viszont csak barna...

Görcsölök, viszont csak barna folyás van. Miért nem jön meg rendesen? (nem az első)

Figyelt kérdés

eddig mindig normálisan jött meg.

Mi változhatott meg?



2013. márc. 30. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert lehet, hogy nem a menstruációval van összefüggésben, viszont biztosat csak orvos mondhat.
2013. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy érted? Mert a hüvelyemből jön a barna folyás,ha arra gondolsz hogy nem.

Azért köszi.

2013. márc. 30. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem arra gondoltam, hogy bekakiltál, hanem arra, hogy valami fertőzésed is lehet. Nem csak a menstruáció előjele lehet a barna folyás.
2013. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Barna folyás lehet gyulladás jele is.
2013. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

előbb éreztem hogy folyik valami,de csak egy 1cm-es vérfoltszerűség lett a tisztaságin. ugye csak előjel? nagyon remélem :s

15 leszek

2013. márc. 30. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, ne izgulj, még bármi előfordul ebben a korban.

Ki is maradhat, akár 1-2 hónapra is, majd 16, 17 éves korodra be fog állni rendszeresre.

2013. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ezt értem,de már 26.-a óta van egy pici barna folyásom. volt már ilyen hogy előtte volt,de nem kísérte olyan görcs(tegnap),hogy melegvizes palack is kellett! és éreztem hogy folyik. és most nem tudom eldönteni hogy ezután jön meg vagy ez már nagyon gyenge mensi :(

rühellem amikor olyan gyenge hogy nem is tudom eldönteni hogy az-e vagy sem. januárban is volt 4 napig barna folyásom,amikor elmúlt,rá 6 napra jött meg ténylegesen. remélem most is csak előjelről van szó :(

köszi hogy segítesz!

2013. márc. 30. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és velem is ez van... 1 hónapja volt pár napig, most megint csak barna van, de most erősebb, meg tovább tart. :S Utoljára januárba jött meg...
2013. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!