Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésem volt 3...

Csucsuka99 kérdése:

Hüvelyi fertőzésem volt 3 féle bacival, majd később negatív lett az eredmény, de a folyás még nem múlott. Eltelt azóta 2 hónap és még mindig tart, plusz most felfáztam rendesen és mellette pecsételő vérzésem is van. Nagyon kellemetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kezeltesd magad pl...
2012. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és pl mivel? menjek el ezzel nőgyógyászatra mert felfáztam? az orvos azt mondta amikor negatív lett az eredmény,amikor mondtam neki h van még folyásom..hogy nem tud vele mit kezdeni. Na és ez a pecsételő vérzés lehet attól h fogamzásgátlót cseréltem és egyik nap elfelejtettem bevenni?
2012. ápr. 8. 22:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete szedem ezt a másik fogamzásgátlót,de amikor nem vettem be,másnap azonnal folytattam ugyan abban az időben. Meddig tart egy felfázás, már sós meleg vizes borogatást is csináltam,nem sok eredménnyel.
2012. ápr. 8. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

folyásodat a nőgyógyász kezeli - ha nem teszi, akkor bőr- és nemibeteg gondozó ( bár lehet, hogy a tablettát abbahagynád, akkor elmúlna)

felfázás az húgyúti fertőzés - háziorvos, urológia

pecsételő vérzés szinte 100 %, hogy a kihagyott tabletta miatt van - de szintén nőgyógyászra tartozik

2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és hogy világos legyen, felfázásra nem borogatás, hanem antibiotikum kell...
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben,kösz a válaszokat, nyilván azért kérdeztem ezeket mert nem tudom h mit tegyek...kicsit lehetne kedvesebben is válaszolni,attól h kérdez az ember,még nem hülye...
2012. ápr. 8. 22:59
 7/7 zati19 válasza:
Mintha a párom lennél! :D Ő most teafaolajat rendelt neten, kis üveg, máshol is lehet venni, csak egyszerűbb volt így. Felfázásra meg ne egyből antibiotikumot szedj, azt egyék a hülyék, és aki az immunrendszerét akarja taccsra vágni! Urogin is segít. ( [link] ) Húgom is felfázott, ő is ezt használta!
2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!