Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!

Figyelt kérdés
Ősszel jött meg először, utána kimaradt pár hónap. És most tegnap reggel arra ébredek, hogy görcsöl a hasam és mindjárt meghalok. Pont húsvétkor! :(

2013. márc. 30. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A menstruációnak nincs ünnep!
2013. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen.Vegyél be fájdalomcsillapítót.
2013. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem csak te. nekem is ősszel jött meg először(már a legrosszabb időpontban,program előtt). és nekem minden hónapban megjött,csak össze-vissza. tegnap nekem is olyan görcsöm volt,hogy majd' megpusztultam,pedig sosem volt ilyen,csak mensi alatt. én húsvét utánra várnám a mensim,de már gyenge barna folyásom van. szerinted nekem jobb? :((
2013. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, dehogy, én évek óta minden húsvéti kirándulást végigvérzek, plusz szalagavatót is anno, érettségit, nyaralásból pár napot, szal tutkeráj.
2013. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen, megvan (1. nap), és barátomnál leszek hétfőig, holnap 2. nap, meghalós és sok jön, hétfőn kirándulás, meghalós és sok.


Meg azért itthon leszrom, ha átvérzek véletlenül, de nála... jó, hogy már nem húszéves kisfiú, hanem felnőtt férfi, de még így is ciki.

2013. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
még mindig jobb mint amikor a nyaralás első napján jön meg.... Szokj hozzá ilyen a női sors. Sokszor pont enm a legjobbkor jön meg. Mielött még kiirsz kérdést arról hogy lehet-e késleltetni vagy röviditeni rajta, elárulom hogy nem. Nem a mciklusod alkalmazkodik hozzád hanem Te ö hozzá. Ez van. Veygél be gyógyszert ha fáj.
2013. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

együtt érzek veletek

puszi :)

2013. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!