Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mivan, félek mi...

Nem tudom mivan, félek mi lesz majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Pár éve már menstruálok, rendszeresen, azzal semmi gond. DE mindig amikor megjön kb. 1 héttel előtte ha elmegyek a mosdóba akkor dologvégzés után ilyen átlátszó, olyan állagú valami jön ki belőlem mint valami zselé szerű izé... fájdalmat nem okoz, meg semmi..csak..kijön :/

Meg ugye "azokon a napokon" használok betétet, de csak azt... néha szoktam próbálkozni a tamponnal (a legkisebb ob-vel), de nem megy be rendesen...mármint szinte bent sincsen :/ mert próbálom feltolni magamba de egy pontnál mintha szúrna vagy nem tudom :( félek hogy mi lesz ha majd a szüzességemet akarom elveszteni és ha a legkisebb tampon nem megy be akkor egy fiú pénisze hogy férne be..?

Nőgyógyász eszembe jutott már, csak hát mivel eléggé fiatalnak érzem magam ehhez ezért félek felkeresni egyet... anyuval meg úgyszintén félek ilyenekről beszélni... segítsetek, mi lehet velem? Sértő válaszokat nem kérek, komoly a dolog... :(

15/L


2013. márc. 31. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
izgulsz es kesz. feherfolyasod van semmi extra. nezz utana. Ha keszen allsz majd ra akk nefelj az a penisz fel fog menni.
2013. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi gond. A tampon felhelyezés és a szeretkezés között van különbség. A szerelmeskedést jó esetben szerelemből csinálja az ember, és ez szexuális izgalmat okoz, ami segít nedvesíteni a hüvelyt, ezáltal könnyebben be tud hatolni a fiú pénisze. Tampon felhelyezésnél viszont nincs szexuális izgalom. Egyébként a tampon nem is egészséges.
2013. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menses előtt felpuhulnak a szövetek,fokozódik a váladék termelés, úgyhogy semmi gond,ha ilyenkor bővebb a folyás.

A másik részét a kérdésnek már tökéletesen megválaszolták :)

2013. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A folyás természetes! A szüzesség elvesztése kellemetlen lesz. Szinte mindenkinek így van, ez van de hidd el menni fog. Amíg szüz voltam én sem tudtam felrakni tampont. Sok lánynak nem megy addig, van akinek meg igen.
2013. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és nőgyógyászhoz nem kell egyenlöre menned mert semmi gond veled.
2013. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menzesz előtt 7-10 nappal lesz a folyás krémszerű. peteéréskor tojásfehérjés.

nekem se ment fel eddig a tampon,de múltkor úgy próbáltam hogy az ágyon feküdtem. mivel bizonyos szögben áll a hüvely,nem cövek egyenesen kapcsolódik a méhhez,ezért kb 45°-os szögben kell felhelyezni. nekem sikerült is volna,éreztem,de végül maradtam a betétnél mert a mensim elég gyenge volt.

2013. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, megnyugodtam és igen, tudom mivel jár a szüzesség elvesztése..:/ :) csak egyet nem értek...a suliban erről a fehérfolyásos dologrol miért nem beszélnek? Minden évben bejön a lányokhoz a védőnő és beszélgetünk a menstruálásrol meg blabla de fehérfolyásrol még sose hallottam :o (mostmár persze tudom mi az :) )
2013. ápr. 1. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!