Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam sex közben?...

Miért fáj a hasam sex közben? (voltam már orvosnál, de semmi)?

Figyelt kérdés

Voltam már 3 nőgyógyásznál és urológusnál és nem találtak semmit. Azt mondták pszichés, amivel azért nem értek egyet, mert nem ért trauma, nem vagyok gátlásos plusz akkor is fáj ha tampont rakok fel vagy intim zuhannyal mosom magam belül. 14 éves korom óta használom tampont és 18 éves koromtól kezdve használom az intimzuhanyt. Ha pszichés lenne, akkor ezektől szerintem nem kéne vájnia a hasamnak.

Azt is mondták, hogy lehet nem nedvesedek be eléggé, de akkor nem magának a nemiszervnek kéne fájnia?


Az igaz lehet szerintetek, hogy attól is lehet hogy ritkán sexelek? (3 éve vagyok egyedülálló és nem vagyok az egy éjszakások híve. A volt párommal feküdtem le párszor ez idő alatt)


Azért kérdezem, mert úgy látszik végre találtam valakit és nagyon kívánom, de nem akarom h kellemetlen legyen. (és most ne azzal gyertek, hogy ebből látszik, hogy pszichés mert már előre félek tőle... emlékezzetek az intimzuhanynál és tamponnál is van bajom)



2013. ápr. 2. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kerulsz olyan izgalmi allapotba, hogy eleg nedves legyel. De az mar behatolaskor fajhat.


Lehet, hogy mehszajsebed van, agy valami bacilus, HPV..nem elriasztaskeppen irtam! Az orvos ezt kizarja neked, sztem mindenkeppen menj el!

2013. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
volt már hpv-m és méhszájsebem és mindkettőből kigyógyítottak. énis azt hittem h attól van és ha ezek rendbe jönnek akkor elmúlik...de nem
2013. ápr. 3. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!