Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam orvosnál felfázá...

Tegnap voltam orvosnál felfázásos tünetekkel véres pisi stb. azt mondta nem lát vért benne és én se láttam tegnap de ma megint véres. Mi lehet az oka? mit csináljak? Lehet ha elmegyek orvoshoz megint nem fog látni benne semmit nagyon félek!

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válts orvost. A vért a vizeletben nem szemmel kell látni, hanem tesztcsíkkal. Ha van benne vér elszineződik... Az orvosod vagy idióta vagy le sem szar téged.
2013. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 éve ő az orvosom (háziorvos) szerintem normálisan megnézte mert kiküldött és utána hivott be. elküldött egy kis mintával kórházba hogy adjam be holnapra várom az eredményt hogy mi is az eredmény
2013. jan. 15. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mikor felfáztam mondtam az orvosnak, hogy véreset pisiltem és marhán fájt, írt fel antibiotikumot és az rendbe is tette. Nem kellett a pisimet mutogatnom.
2013. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondta holnap hivjam fel és ha azt mondja hogy kell a gyógyszer akkor váltsuk ki stb. de szerintem személyesen fogok elmenni ha ez igy folytatódik, általában szeretkezés után szokott kisebb felfázási tüneteim lenni de véres vizelet sose ezért gondolom h másról van szó/komolyabbról
2013. jan. 15. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elég ha gyorsteszttel nézi az orvos a pisit, a laborvizsgálat sokkal részletesebb.
2013. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
holnap lehet hogy nem felhivni fogom hanem elmenni megint csak félek hogy megint nem lesz véres és akkor hülyének fog nézni.. (tegnap amugy jobban éresztem magamat is azt hittem elmúlik.) most cickafark teát iszok rá. az jó? és am nem a vesém fáj hanem ott elöl az alhasam ilyen pisilésingerhez hasonlóan , az nem okoz bajt ha ugy pisilek hogy megvárom míg már nem bírom ki? mert igazság szerint már félek pisilni :(
2013. jan. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!