Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor nem fejlődök...

Most akkor nem fejlődök rendesen? Menstruáció

Figyelt kérdés

Pont ma jött meg az első mestrucióm 15éves vagyok. nagyon nem számítottam rá mivel minden barátnőmnek úgy jött meg hogy már volt mellük meg kicsit nőiesebb alakjuk... Viszont

nekem meg semmim nincs még a 60AA melltartó is éppogy jó rám. 155 cm vagyok 41kg al. most akkor ilyen maradok örökre? tudom hogy ez genetika és a szüleim magasak és a nőknél a családomban nagy a mellük de beszélgettem mamával anyával és ő nekik a menstruáció megjövetele elött nőtt a mellük magasságuk csípőjük stb... most akkor mi van ilyenkor? már így maradok?



2013. ápr. 2. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A mellméret nem feltétlenül függ össze a menstruációval.
2013. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18-20 éves korodig még bőven fogsz fejlődni!
2013. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem is:( köszi a válaszokat!
2013. ápr. 2. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogsz még fejlődni. És örülj, hogy a mensid megjött magától, és nem kellett orvoshoz menned ;)
2013. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
15 évesen 155 cm és 41 kg-t? Én 12 évesen voltam ennyi és még is 14 évesen jött meg. Nem értem hogy van ez,pedig egyszer 12 évesen már nekem is volt barna folt. Na ezt nem értem.. (amikor megjött a havim,akkor 162 cm és 48,5 kg voltam) hogyan lehetséges ez? Oo
2013. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és nem függ a mellmérettől. Ha már 2 éve nő a melled,akkor jön meg általában.

Nekem 11 évesen kezdett el nőni,mégis kicsi :( (nem is beszélve arról a mellem már 3,5 éve nőtt,amikor megjött,késve)

2013. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen:) na de nálam pont az van hogy nincs mellem..kb úgy nézek ki alakra mint egy ovis. Ezért nem tudom hova tenni ezt az egészet.
2013. ápr. 2. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Fog még nőni a cicid, hogy mennyit, azt nem tudhatjuk...
2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!