Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hány éves korotokba...

Lányok! Ti hány éves korotokban próbáltátok ki a tampont? Sikerült felhelyezni, és azóta azt használtok? :-)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

15, sikerült, de dupla tesiórám volt és nem tettem fel eléggé, azt hittem, hogy meghalok, úgy fáj. :P

Csak sportoláshoz használok azóta is.

2013. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
én amig szűz voltam nem tudtam feltenni, sokan vannak igy vele, valakinek meg simán sikerül. Egyébként csak akkor hazsnálok tampont ha valami strandos program van, nekem semmi bajom a betéttel. Na meg nem is túl erős a havim és csak 3 nap. Tini koromban jóval hosszabb volt még.
2013. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
12, az első alkalomnál. Nem ment elsőre, de azért belejöttem hamar. Számomra egyértelműen bejött, szeretem a kényelmet és a nagyobb biztonságot (kombinálva betéttel), valamint (szintén kombinálva) a nagyobb időbeli szabadság is jól jön, ha az ember nem tud pár óránként wc-re járni (pl. teljesítménytúrán).
2013. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
17 éves koromban, már nem voltam szűz, de így se ment. Nem tudtam rendesen feltenni, mert nem ment tovább, hiába változtattam irányt, csavartam, nem ment. És mivel nem tettem fel eléggé, nyomott, zavart, se ülni se guggolni nem nagyon tudtam vele, még állásnál és fekvésnél is éreztem és zavar. Ki is vettem. Párszor még próbálkoztam vele, de összesen 2x volt, hogy rendesen fel tudtam tenni, és nem nyomott. Csak szükség esetén használom, nagyritkán, inkább maradok a betétnél. Kinek mi válik be :)
2013. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
12 voltam. Kezdd a minivel és háton fekve, lábat felhúzva a legegyszerűbb. De az OB tamponok papírján leírják és tán még illusztrálják is.
2013. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
asszem 14 vót a csajom itt biharöcsögénn nemkaptumnk tampont bémentük a városba én helyettem fel neki de ugy h a városi DR. szedte ki! :))))))))XD :DD mindenki nevetett remélem teis!!!!!!! azóta hasznájaa és azóta nem Én teszem be neki xd télegg igaz am
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ahh csak 63627283628 ugyan ilyen kerdes van meg.......
2013. ápr. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 voltam. vagyis nem teljesen. felment volna,de meggondoltam magam :DD
2013. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12 voltam akkor ...és egyből sikerült most 14 leszek
2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ágota Nóra ***** válasza:
11 évesen
2013. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!