Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire korai terhességnél...

Mennyire korai terhességnél jöhetnek elő pattanások tünetként?

Figyelt kérdés

Egyébként is problémás bőröm van, de pár napja feltűnően elszaporodtak a pattanások az arcomon. Nem ettem semmi olyat, amit eddig nem, úgyhogy szerintem nem kaja okozza.


Olyan alapozót használok, amire sokan panaszkodnak, hogy kipattognak tőle, én korábban nem tapasztaltam a bőrömön különösebb változást tőle. Pár napja kezdtem a 3. tégelyt, lehet hogy mégis ez okozza?


Amire még gondolni tudok, az a terhesség. A menstruációm alig egy hete múlt el. Lehetek mégis terhes? Jelzik ezt már ilyen korán pattanások? Ha holnap csinálok egy tesztet, az kimutatja már?


2013. ápr. 3. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesség nem kihozni,inkább javítani szokta a pattanásos bőr állapotát.
2013. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhesség biztos nem, mert kb most ovulálsz, ami viszont okozhatja, ha van egy kis hormongond akkor meg pláne.

Én a helyedbe elfelejteném az alapozót, vagy felkeresnék egy bőrgyógyászt. Lehet hogy valamilyen gyulladás van a szervezetedbe. Ha amugyis pattanásos vagy, az alapozó csak ront a helyzeten. Inkább korrektort használj.

Én fiatalabb koromban,(15-16 évesen, most 25) rengeteget sminkeltem magam, mindenféle krémet használtam a bőrömre, ha száraz volt azért ha zsíros azért...Aztán ugyanígy kicsattogtam valamitől, és akkor letettem róla. Ma már akármit kenek az arcomra pár perc mulva langyos vízzel lemosom. Fontos hogy éjszakára ne legyen semmi az arcodon, mindig mosd le alaposan, hidd el tönkreteszi a bőröd. Azóta olyan szép a bőröm, hogy még menzeszkor is smink nélkül járok, mert az 1-2 patit ami ilyenkor előjön(ha előjön) a korrektor elfedi.

2013. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek tényleg inkább szebb lesz terhesség alatt, de előforul forditva is, hogy elötte semmi probléma nem volt terhesség alatt meg van. De ez a ritkább (kozmetikus vagyok) Nem valószinú hogy terhes vagy. Viszont a pattanások lehetnek nem megfelelő étkezéstől, pl sokat ettél a hosszú hétvége alatt, vagy egyéb hormonális változás miatt, gyulladás miatt a szervezetben. Sok oka lehet.
2013. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!