Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy elöntött valami zöldessárgás folyás, és olyan büdös, hogy ruhán keresztül is érzik. Mi lehet ez, mikor tudok végre meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy 2 éve szenvedek zöldes folyástól, de soha nem volt még ilyen sok és ennyire büdös. Rengeteg orvos látott, szedtem én már mindent: CNS kúp, Klion, Delacin, Suppin...
2013. ápr. 3. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki a hüvelyzuhanyt. nekem elmulasztotta, pedig nem voltam orvosnál. az csak a kémhatást teszi rendbe, lehet, csak annyi kell
2013. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A flórádat kell helyreállítani, ehhez a legjobb a gynoflor és a frezyderm intim segítség.
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én sürgősen még ma vissza mennék a dokihoz. Lehet valami ujjabb fertőzés is. Azért amit írtál elég súlyosnak tűnik.
2013. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha ez elmúlik próbáld meg a joghurtos tampont.

Megkérdezheted az orvosodat is.

2013. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!