Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnénk babát és már négy...

Szeretnénk babát és már négy napot késet csináltam is 1 tesztet de negatív lett, az ötödik napon azaz ma reggel ilyen barna folyás jelenkezet, lehetek még így is terhes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem valószinű
2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetsz, de ne éld bele magad:(
2010. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van aki azt mondja hogy még így is van rá esélyem mert még normális menstruáció nem jelentkezett,és hogy valamiért csak késet 4 napot.
2010. aug. 18. 14:30
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak beképzelem magamnak,de rosszul bírom a szagokat,rám jön a hányinger de nem hányok,és többet is eszem mint szoktam és nagyon fáj a mellem.
2010. aug. 18. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én azt hiszem, nem vagy terhes, de vmi hormonális változás lezajlott. Ez lehet lelki eredetű is, pl. hogy nagyon szeretnéd, hogy baba legyen, rástresszelsz és emiatt kb. produkálod a tüneteit. Nem egy olyan esetet hallottam, hogy mikor ismerőseim féltek, hogy véletlen becsúszott egy baba, és erre ráparáztak, nekik is késett és már kívánósak voltak, nekik is a mellük is fájt, a hasukat is azt hitték, hogy nő... aztán csak megjött... de a barnás folyás is vér... nem jött meg azóta sem, hogy a kérdést feltetted, rendesen?
2010. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de,sajnos megjött.köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!