Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Akik próbálták az...

Csajok! Akik próbálták az anionos betéteket, tudnátok véleményt mondani hogy milyen? Jobb mint pl. a libresse vagy az always? Mitől jobb? Miben másabb? És megéri annyi pénzt kiadni érte? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 22:42
 1/10 anonim válasza:
45%
Anionos betétről még nem hallottam, de én kipróbáltam az alwayst és a libresse-t is, éjszakai betétteket is. Az always sosem mozdult el, nagyon jó, a Libresse viszont, bár hosszabb a mérete,de az első alkalommal elmozzdult, nem elég erősek a szárnyai. Nem tudom ez segített-e, remélem... :) Üdv!
2013. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek amióta azt ahsznál nem fáj a hasa, sőt a legérdekesebb hogy nincsenek olyan erős pre mens tünetei sem. Azelött a melle háromszorosa lett és nem tudta a ruhát sem elviselni szinte magán annyira fájt neki, azóta ez nincs.
2013. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
A libresse-nél és az alwaysnál sztem bármi jobb, ami nem "műanyag" borítású. Az anionos betét is jó, a mechanizmusát nem tudom szakszerűen leírni, de gátolja a bacik szaporodását vegyi anyag nélkül. Ennek kb. annyi a pozitív hatása, hogy egyáltalán nincs kellemetlen szaga, és nem irritál, de szerintem nem jobb annyival, mint amennyivel drágább.
2013. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) azért még jöhetnek válaszok, mert ebből a párból nem nagyon tudom eldönteni, megérie vagy sem.
2013. ápr. 4. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha kipróbálnád. Mert ez is olyan mint a gyógyszer, valkinek jó, a msiknak meg már nem. Szerintem, ha 1-2 menszi alkalmával olyant veszel az még nem túl nagy veszteség.
2013. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tampont használok, így csak az anionos tisztaságiról tudok nyilatkozni, de megmondom őszintén, se jó se rossz hatását nem tapasztaltam.
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg baromi jó.Néztem youtubeon ilyen teszt videókat..és láthatóan jobb mint a többi :)
2013. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem tom milyen de itt van egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=trdydgJsTRg 1:20percnél nézd meg
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáltam, semmi extra "csak" az ára!!!!

Semmit nem tapasztaltam.

Aki dicsőíti anyagi érdekből teszi, vagy ha már megvette, kell valami önmegerősítés, hogy miért adott ki valamire 3-4-szeres összeget!

Ha panaszod van: menj orvoshoz. ha nincs, ne használj tisztasági betétet állandóan, mert az is okozhat panaszt.

Ha megvan: cseréld gyakran a betétet, vagy ha bírod, a tampont. Ugyanott leszel vele.

MARKETING... úgy hívják ezt a dolgot...

2013. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! régi a bejegyzés, de hátha valakinek még jó lesz. Én Biointimo anionos betétet vettem a Rossmannban, és az volt az eddigi legjobb betét, amit használtam. Nagyon jó a nedvszívó képessége, a 10 darab bőven elég volt. Mivel nekem a hasam nem szokott fájni, így nnak elmúlasztásáról nem tudok nyilatkozni. Amúgy a Libresse és az Always állaton tesztelt, szóval olyat már elvből sem veszek...
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!