Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki nem tudna mondani...

Valaki nem tudna mondani valamilyen jól bevált házi praktikát fogfájásra?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan fáj a fogam és semmi gyógyszert nem hat,még az algoflex forte és a flektor sem,gyógyszereket ne mondjatok mert Németországban vagyok most kint és itt nem nagyon lehet olyanokat kapni mint otthon. Valami jó házi praktikát szeretnék mert megőrülök:(
2013. jan. 4. 10:31
 1/4 anonim válasza:
Szegfű szegre harapás, pálinkába áztatás, ha lyukas szóda-bikarbónát kell beletömni, de óvatosan mert ha mellé megy marni fog.
2013. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jegelés az jó lesz rá. Három percig tartsd rajta kívülről a jégzselét és pár perc szünet után ismételgesd a műveletet. A jeget ne közvetlenül tedd az arcodra, valamibe burkold be.
2013. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már voltam fogorvosnál,kiderült hogy nem is az fájt amelyikre gondoltam mert hátul éreztem a legalsót,viszont a fenti volt rossz ami felette van!

Már betömték,és már nem fáj egyáltalán :)

A jegelés sem használt egyáltalán már mindent kipróbáltam,szegfűszeg,jegelés,szájvíz,hp-vel is megöblögettem ,lámpáztattam is ami direkt ilyenekre van, minden féle gyógyszert kipróbáltam ,nem egymás után szedtem be hanem pár óra elteltével mert tudom hogy nem szabad mindenfélét egyszerre,és nem használt egysem de már mind1 azért köszi a válaszokat! :)

2013. jan. 9. 17:03
 4/4 anonim válasza:
tudom már nem aktuális , nekem egyszer egy bögre tea majd a teafilterre ráharapás segített és nem kislányosan fájt a fogam hozzáteszem.
2013. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!