Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl erős sárgás folyásom van,...

Túl erős sárgás folyásom van, viszketek és 10 napot késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
A párommal egy 1hetes "szexmaratont" tartottunk.Minden este és mindig,amikor csak eszünkbe jutott,szeretkeztünk.Jó érzés volt,élveztem is,de egyáltalán nem mentem el.Kívántam őt,sok pozíciót kipróbáltunk és szinte tocsogtam a váladékomban(ami az izgalom hatására szokott jönni) és most mikor abbahagytuk és egy pár napja nem szexelünk,még mindig erősen folyik és most már izgalom hatása nélkül is,kellemetlenül át vagyok ázva és csak folyik,kicsit viszket is a hüvelyemnél,de nincs büdös gombás fertőzésre utaló szaga.Nincs bedagadva sem,nem is fáj,csak viszket,furcsán késig a havim és állandóan folyik,nagyon tágnak is érzem magam.Ez így normális?(ja és amikor izgattuk egymást,még nem húzott óvszert és úgy is belém hatolt,de amikor már kellőképpen felizgult,felhúztam neki és akkor átváltottunk a gyors tempóra.)Vélemény?

2013. ápr. 4. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
12 hetes terhes vagyok most küldtek első vérvételre, és ott derült ki, hogy van egy kis gombás fertőzésem, semmi tünetem nem volt, és nem is viszketett sehol, csak a vizelet vizsgálaton derült ki. Szerintem irány a nőgyógyászat! (de ne akármelyikre menj, mert én ott kaptam el) Ez a magándokinál derült ki :)
2013. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán lehet,hogy elkaptál valamit,de nézesd meg magad,mert ha késik a havid,akkor valami baj is lehet!Terhességi tesztet sem ártana elvégeztetned!!
2013. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!