Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előre domborodó has. Mitől?

Előre domborodó has. Mitől?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete szenvedek a hasammal. Egyszer csak nagy lett a köldökömnél. Belefér a tenyerembe. Amúgy lapos hasam van. Jött hányinger, étvágytalanság, hol meg hiába voltam éhes, nem bírtam enni. Ez lezajlott három nap alatt. Azt gondoltam, hogy felfújódtam, székrekedésem va. Bevettem hashajtót, és hiába volt eredménye, még mindig nagy és keményebb, mint a hasam többi része. Lehet ez megint ciszta? Egyszer már volt, el kellett távolítani a bal petefészkemet miatta.
2013. ápr. 4. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan panasz, amire interneten keresztül SENKI sem tud válaszolni. Lehet egyszerű puffadás "gázos" ételek miatt, hasfali vagy köldöksérv, petefészekciszta, terhesség és szinte az összes hasüregi szerv jó vagy rosszindulatú daganata.
2013. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóknak igaza van. mielőbb orvoshoz kell menni, aki UH-al megvizsgál.
2013. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!