Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tumor miatt kivették a petefés...

Tumor miatt kivették a petefészkemet, vezetékkel együtt. A szövettani eredményem nem lett jó, mert a tumorban voltak rossz indulatú részek!?

Figyelt kérdés
Holnap mondja meg a doki, h hogyan tobább.Nagyon félek, hogy meg fogok halni, kifejezetten halálfélelmem van!A másik, meg fogalmam sincs , h lehet-e gyerekem. Lehet, h kemot is kapok majd? MI lesz velem?
2009. szept. 21. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha korai stádium volt (a válaszod alapján az volt), jó esélyeid vannak a túlélésre. Ha csak az egyik petefészkedet vették ki, és nem kapsz kemót, simán lehet gyereked. Ha kapsz kemót, a megkezdése előtt levetethetsz petesejteket, amiket lefagyasztanak, így azokból lehet gyereked a későbbiekben. Jobbulást! Hány éves vagy?
2009. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Szia ! Jajj ne félj én innen messziről támogatlak téged !! NEm fogsz meghalni!!! A nőgyógyászati jellegű daganatokat nagyon jól lehet gyógyítani. Főleg ha időben mentél el. Ha az egyik petefészked megmaradt a vezetékkel együtt akkor lehet gyereked. A kemót sajna szinte biztos, hogy meg fogod kapni, és kapni fogsz gyógyszert ami miatt elmúlik a menszeszed, és öt évig nem is lesz. Ez amiatt van, h ne termelődjön ösztrogén, ami erősen hajlamosít a kiújulásra. És öt év múlva nyilvánítanak gyógyultnak egy daganatos beteget. Ne aggódj minden rendben lesz, nagyon fontos, hogy te is higgy benne!! Tudom, hogy rettentően nehéz, de ne sulykold magadba a rosszat. Van valaki aki támogat téged? Ha megjössz a dokitól légyszi gyere fel ide, írd meg mi történt, szerintem aki idetéved, mind aggódik és szorít neked.
2009. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szegény =( jobbulást Neked!
2009. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
34N
2009. szept. 21. 15:34
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen.A férjem és a családom. Ja és a legszebb az egészben, hogy 1-1 1/2 évente jártam az onkológián a nőgyógyászatra! Rendszeresen néztek, vizsgáltak, és mindig azt a választ kaptam, hogy "makk egészséges tetszik lenni!"
2009. szept. 21. 16:51
 6/20 anonim ***** válasza:

szia! sajnos sok érdemlegeset nem tudok írni neked, de minden képen meg akartam írni h nagyon nagyon szorítok érted és drukkolok h ne legyen nagy a baj! Nagy szükséged lesz most a családodra ez biztos és jó h ott vannak neked! Fel a fejjel, kitartás és megoldódik minden!

Nagyon drukkolok neked és tényleg írd meg kérlek h mi van veled!!

19/L

2009. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon jól esnek ilyenkor ezek a kedves, bátorító szavak!!! Még csinálnak egy ct-t, hogy mi van a méhemmel és a jobb o-i pfészkemmel és egy vérvétel-marker tumort nézik. Hát egyenlőre ennyi. Még tartom magam valahogy.
2009. szept. 22. 15:22
 8/20 anonim ***** válasza:
szia! utolsó vagyok: nagyon drukkolok neked és kitartás! Minden erőmet küldöm neked virtuálisan és nagyon szorítok érted! Sok sikert a ct-hez!
2009. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetes, hogy félsz, meg tudlak érteni. A családomban is volt rákos, többek között tesóm 14 éve hererákkal kűzdött, meggyógyult, azóta van egy harmadik fiúk is. Nagyon sokat számít a család és a belőled fakató pozitív kisugárzás. A legjobbakat kívánom neked, és írj a emilemre, hogy mi van veled.

Üdv

2009. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szegény, én is csak távolról tudlak biztatni...

Remélem minden ok lesz. :)

2010. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!