Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha a menstruációm...

Az baj, ha a menstruációm kimaradt egy hónapig?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm két hónapja volt, február 6-12-ig. 15 éves vagyok.

2013. ápr. 6. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy baj, megesik mivel még fiatal vagy, nekem is volt már ilyen
2013. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
terhességre tippelni van okod vagy ezt kizárhatjuk?
2013. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 15 évesen. Ha kizárható a terhesség, akkor lehet ártalmatlan hormoningadozás. Ez esetben majd megjön, ne izgulj! És lehet olyan, ami nálam volt, hogy extrém fogyást produkáltam, és nem volt meg a kellő zsírszövet ahhoz, hogy menstruálni tudjak. ezen csak a hízás segített.
2013. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kizárhatjuk, szűz vagyok.
2013. ápr. 6. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól van. Hát akkor a másik két variáció valamelyike.
2013. ápr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Serdülőkorban maximum fél évet lehet várni 2 menstruáció között.
2013. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma! Hónapokra is kimaradhat még.
2013. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az lehet baj, hogy nagyon vékony vagyok? Nem fogytam, meg nem is fogyózom, csak ilyen alkat vagyok. 174 cm és 50 kg.
2013. ápr. 6. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet gond, hogy vékony vagy, főleg ha kevés a testzsír arányod. :)
2013. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy picit nőttél magasságban, de a súlyod nem változott közben, és ez már a kritikus határ alá vitte a testzsírarányodat. Le kéne mérni vagy ki is lehet számolni. Azt hiszem, 19 % alatt már kizárt a menstruáció, ezért is van, hogy a Barbie kultuszt támadták sokan, mert egy Barbie alakú lány sosem tudna menstruálni, mivel nem lenne rajta meg a kellő testzsír, és ez rossz példa lett sok kislány számára. Na ez csak egy kis kitérő volt. Egészséges felnőtt nő átlag zsírszövet-aránya, ha jól emlékszem 25 %. Nézz utána ezeknek a dolgoknak, és számold ki a saját zsírszövetedet, vagy mérd le speciális mérleggel.
2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!