Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kimaradt decemberben...

Teljesen kimaradt decemberben a menstruációm. Miért?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, több, mint 2 éve (kicsit kevesebb, mint 2 és fél) jött meg először. Az első 3-4 alkalommal össze-vissza volt meg, de azután nagyjából beállt. Sosem volt pontos, mindig késett, vagy előbb jött meg egy kicsit, de azért minden hónapban megvolt. Most viszont semmi. :C

Nemi életet természetesen nem élek.


Ez még természetes ennyi idő után? Meg miért pont most, mikor már nagyjából beállt?

Előre is köszi a válaszokat. :)

14/l



2012. dec. 30. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3-4 év általában még beáll. Nekem 8 év után sem állt be. Azért nem jött meg, mert kimaradt a peteérésed. Néha előfordul. Fiatal vagy ne izgulj.
2012. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De biztosan? :C Olvasgattam itt hasonló kérdéseket, ahol csak 1-2 hetet késett a lányoknak, és ott írták, hogy hülyeség ez a menstruáció nem-beállása... El kell menni orvoshoz. De mégis milyen orvoshoz? Én tuti, hogy nem megyek.

2012. dec. 30. 16:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nincs semmi gond, bármi előfordulhat úgy 16 éves korodig. Majd akkorra be fog állni.
2012. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen, 15 vagyok és kb 2 éve megvan.

Kimarad egy peteérés, nemgond :)

2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha egy hónap kimarad még semmi baj akkor sem, ha már 2 éve menstruálsz. Ez akár a stressztől is lehet. Nagyon boldog új évet kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és mindenkinek boldog új évet! :)

Még mindig nem jött meg, de a ma vagy holnap meg fog, mert szörnyen fájt már tegnap is a mellem (ez nálam folytonos eléjebe), illetve már kicsit van barna folyásom is.

Nagyon örülök neki, kicsit megnyugodtam. :)

2013. jan. 1. 13:26
 7/17 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg :C

Nagyon elkezdtem aggódni megint, mivel már nem fáj gy a mellem.

Tegnap előtt annyira fájt, hogy ki sem bírtam magam húzni, ma meg már viszont csak érintésre érzékeny, arra sem annyira.

A barna folyás meg nem is volt igazából barna, csak a fehérfolyás minimálisan sötétebb volt. De már az is elmúlt. :C


Nagyon félek, de nem akarok nőgyógyászhoz menni.

Kaptam egy privát levelet, amiben azt írta a küldő, hogy lassan el kéne mennem nőgyógyászhoz.

De hova? Én vidéki vagyok, és itt nincs nőgyógyász.

Anyukámmal nem szoktam ilyenekről beszélni, nem hiszem, hogy elmerném neki mondani. :C

2013. jan. 2. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jó lenne megmondanod anyudnak, biztosan meg fog érteni, hiszen ő is volt hasonló helyzetben valamikor.

Mégiscsak ő az anyukád, és bármikor, ha baj lenne az életben biztosan melletted fog álni.


Egyébként emiatt a kimaradás miatt egyéltalán ne idegesítsd magad, még felnőtt nőknél is előfordul olykor egy egy ilyen. A te korodban meg szinte természetes a rendszertelenség és a ki kimaradés is.

Majd kb 16-17 éves korodra fog beállni.

2013. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz meg bárhova elmehetsz az országban, ha ismersz egy jót, akkor érdemes esetleg utaznod is kicsit miatta.
2013. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!