Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menyire súlyos betegség a...

Menyire súlyos betegség a nőknél az inkontinencia? Mit mondjak a barátnőmnek? Bővebbent a másik oldalon

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz topikba irtam be, nők egészsége, szóval van egy barátnőm, 23 éves , még semmi kolyabb köztünk, csak puszi meg ilyesmi. Ami aggaszt hogy valamit eltitkol töllem, már többször láttam úgy mintha pelenkája lenne, este ha nem meghivottan törtem rá, és tegnap meg egy csomag valami Tena betétet találtam a mosdóban. Szerintem nagyon szégyeli hogy mi történik vele, nem tudom mit csináljak kérdezzek rá, az hiszem nagyon megbántanám, nem tudom mit tegyek.
2009. szept. 21. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezz rá, ha szeretné és bízik benned akkor majd ő elmondja, meg aztán az sem biztos hogy valami baja van, akkor meg te égsz be. Elég kellemetlen dolog lehet, de fel lehet gyógyulni belőle.
2009. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik a mensi idején a Tenában bíznak meg a legjobban, különösen éjszakára jó, mert sokáig bírja. Szerintem ne kérdezz rá semmire és ne is gyanakodj, egyszerűen ne foglalkozz ezzel. Ha elérkezik az ideje, úgyis beavat majd magától is a nagy titokba!
2009. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az inkontinencia a vizeletvisszatartási zavart jelenti. Ez inkább idősebb korban jelentkezhet, több oka is lehet. Barátnőd nem hiszem, hogy emiatt használ betétet. Ezek női dolgok, nektek csak annyi a dolgotok, hogy pár napig türelmesebbek vagytok.

Sok boldogságot és megértést.

2009. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!