Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pikkelysömör vagy ekcéma?

Pikkelysömör vagy ekcéma?

Figyelt kérdés
a fejbőrömön, csak és kizárólag a hajam alatt szinte majdnem mindenhol ijen fehér hát. nemistudom olyan mintha foszlana a bőröm, és van ahol olyan mintha korpás lenne. de mindig megszárítom a hajam hajmosás után, télen midnig sapiba vagyok, megfázni nemtud a fejem amitől korpás lehet. elmentünk már háziorvoshoz és bőrgyógyászhoz is, de mindegyik felirt csak valami kencét vagy sampont, de egyik sem használt. anyukám szerint ekcéma, mer nagyon durván néz ki. pl. ha elválasztom a hajam szinte akár hol, végig egész csíkban mintha teljesen durván korpás lenne. de nemolyan mint a sima korpa. ez inkább ilyen nagyobb darabokban van, és van ahol besebesedik, van ahol csak simán ott van, és csak hajmosással jön ki. nagyon zavar, megvan már pár éve, és fekete pólót/pulcsit/kabátot fel sem tudok venni miatta, mindig azt kéne figyelnem mikor lesz olyan a vállam vagy a hátam. és nagyon zavaró. ha összekötöm a hajam, úgy is látszik. nemtudtok erre valamit megoldást?:S légyszi segítsetek :(
2009. szept. 21. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ekcéma ha pikkelysömör lenne jönne le darabokban
2009. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez korpa. nekem is ez volt, sőt már foltokban hullott a hajam tőle. Aztán egy normális orvoshoz sikerült eljutni... A Nizoral sampont ajánlotta és tényleg nagyon jó! Igaz egy héten keresztül napit 3szor kellett mosni vele, de megérte. Azóta elég heti 3
2009. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!