Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom a nőgyógyásznál:...

Első alkalom a nőgyógyásznál: milyen lesz? Mennyi idő után múlik el a gomba/fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 vagyok és holnap megyek nőgyógyászhoz, mert viszkető érzés van odalent. Ez lesz az első alkalom, amikor ilyen helyen járok. Mit fognak csinálni? Kb meddig tart? Mennyi idő alatt gyógyulok majd ki? Előre is köszi a válaszokat!


2013. ápr. 7. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, először én is paráztam de nem kell.

Csak felülsz a székre, megnézi kívül, 10mp.

Aztán kérdezget, hogy mik a panaszok és felírnak gyógyszert.

Én háromnál voltam, mert nem múlt el.. most sem múlt el..szóval jövőhéten műtétem lesz, hogy hátha az....

De ezzel nem akarlak meg ijeszteni.

2013. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ nagy részben, hogy szűz vagy -e vagy nem.

Ha igen, akkor csak külsőleg vizsgál meg, ha már nem, akkor belülről is. Hogy mennyi idő alatt múlik el, az függ attól, hogy milyen betegséged van, illetve, hogy hat -e. (Mellesleg, amikor én szüzen elmentem hasonló problémával nem hitte el, hogy szűz vagyok és megultrahangozott (y))

De nem kell félni, nem fáj :)

2013. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvizsgál belülről is. kb 10 perc
2013. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menni.
2013. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!