Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbómból valamilyen...

A mellbimbómból valamilyen váladék jön, ha erősebben megnyomom. A színe nagyon sötét, inkább már feketének mondanám, valamikor meg genny színű, zöldes. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyébbként a mellemmel soha nem volt probléma ( Gyulladás, sérülés, stb. ). Most sem fáj.Nem tudom számít- e de fogamzásgátlót szedek. Természetesen elmegyek orvoshoz, de érdekelne mások véleménye, tapasztalat, h tudjam, mire számíthatok.
2009. szept. 22. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát valami itt nagyonnnincs rendben, ilyet még sosem hallottam.

Egyszer volt egy régi szappanopera, spanyol,(azt hiszem Akapulkó öböl, vagy valami hasonló volt a címe) és ott volt ilyen, hogy az egyik csajnak ilyen tünetei voltak, és nem ment el, meg stb..és végül mellrákja lett, és levágták a mellét..

Denem akarlak ilyesztgetni, csak nem hiszem, hogy csak úgy hülyeségből tették volna ezt bele, a filmbe.

Tényleg mnej el orvoshoz minnél hamarabb, és kívánom, hogy ne legyen semmi komoly bajod..:(

Majd írj, hogy mit mondtak, nagyon kíváncsi vagyok, ha megtennéd hálás lennék.

2009. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Menj el nőgyógyászhoz. De addig is fürödj rendszeresen cickafark fűben. Előző este áztass be egy jó csokor cickafark szárat virággal együtt. Másnap este szűrd át a fürdővízbe. Áztasd magad legalább negyen órán át, érjen mindenhol a víz. Írd meg, hogy mit mondott a doki. A legjobbakat, és jó egészséget.

2009. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. A fogamzásgátlót most olvasom. Lehet, hogy ez a mellékhatása, elvégre alaposan beletapos a hormonokba. Tudom, hogy kevés megbízható megoldás van, de próbálkozzatok az óvszerrel, annak legalább nincs mellékhatása, és a megbízhatósága semmivel nem marad el a tablettákétól. Várom válaszod
2009. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam még régebben, hogy a mellben lévő daganat okozhat ilyen váladékozást.
2009. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!