Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kicsi a mellem 14...

Miért ilyen kicsi a mellem 14 évesen?

Figyelt kérdés
14 vagyok és kb semmi mellem nincs de tényleg szó szerint!nem értem,ez olyan ciki.Ilyenkor már szinte mindenkinek van.Mi a baj velem?
2013. ápr. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt még fejlődésben vagy, tehát még nőhet a melled.

A másik pedig az, hogy ez is, mint sok minden más, genetika. Lehet, hogy eleve kis mellű leszel az egész életedben. Nekem sincsenek nagyok, soha nem is voltak. Viszont voltam terhes, szültem gyereket, híztam, fogytam és ez mind befolyással lett a mellem méretére és formájára. Most sincs nagy mellem, de nagyobb, mint tinikoromban és ezzel egész jól elvagyok.:)

2013. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még ne idegeskedj emiatt! Majd lesz nyugi még nem vagy elkésve!
2013. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert még csak 14 éves vagy. Lehet, hogy kb mindenkinek van ilyenkor már valamekkora melle, de te nem tartozol közéjük. Ez van, majd elkezd nőni.
2013. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
majd fog az még nőni, ne szomorkodj!
2013. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A mellméret genetikai adottság. Nem az a ciki, hogy kicsi a melled, hanem az, hogy ezt Te is cikinek gondolod!
2013. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,még fiatal vagy.20 éves korodig nőhet még.
2013. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 14 vagyok, és csőmelleim vannak.

Szerintem "nyertem". ;)

Jobban örülnék, ha inkább én is deszka lennék.

2013. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én 15 leszek és szintén kicsik. a számok alapján b kosaras vagyok,viszont ténylegesen az a kosár is éppen hogy jó. és formájuk sincsen. ha lenne formájuk,talán tényleg normálisan nézne ki. de így nagyon zavar.

korán kezdtek el nőni egyes lányokhoz képest,11 évesen,mégis kicsik,pedig anyának 13 évesen is már 2x ekkora volt. talán azért van mert vékony vagyok(mégha normális is a bmi).

nálunk is van olyan lány,akinek 3x-4x akkora melle van mint nekem. és a legtöbb nagymellű fiatalabb is nálam,valamelyik még csak 1 hónap múlva tölti a 14-et...

persze,a legtöbb nagymellűnek van túlsúlya,de olyan is van,akinek normális és rendes mellei vannak :s

és a barátnőm sem hitte el hogy 11 évesen kezdett nőni,mert szerinte akkor már valamivel nagyobbnak kéne lennie.de mondtam hogy:attól még,hogy valakinek korán kezd el nőni,nem feltétlen lesz nagy és ez fordítva is igaz.

előbbire jó példa egy évfolyamtársam,akinek még korábban kezdett nőni és 10 évesen jött meg neki,mégis akkora melle van,mint amikor nekem nőni kezdett,de amúgy is fejletlen csajnak néz ki.

utóbbira példa az egyik barátnőm. neki kb 1 évvel később kezdett el nőni a melle és most mégis akkora már neki mint nekem(hirtelen nőtt neki).

bocsi,ha hosszú,de ezt muszáj volt elmesélnem :/

14L

2013. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!