Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52 kg és 170cm vagyok. Sokan...

52 kg és 170cm vagyok. Sokan mondták, hogy híznom kéne, de én nem érzem úgy. A mellem se kicsi, a combjaim is elég nagyok, és a fenekem is normális. Ez így oké, vagy fel kéne szednem pár kilót? 14/L

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 10. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

mutass képet, így leírás alapján akárhogy is kinézhetsz:D

de amúgy 18as a BMI-d.. ez azt jelenti, hogy fér még Rád bőven:D de számok alapján nem olyan vészes

2013. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 kg még bőven elférne rajtad.
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem így vagy pont jó. Bár én ezekkel a méretekkel még fogyni is szeretnék, illetve alakot formálni :) Ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem ne hallgass másokra, ha magadnak így tetszel akkor maradj ilyen, ha változtatni szeretnél változtass! Soha ne akarj megfelelni más elvárásainak:)
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg 50 kg vagyok és szintén 170 cm! Nekem is mindenki mondja hogy híznom kéne de én sem találok magamon okot arra hogy hízzak. Szerintem én is tökéletes vagyok úgy ahogy vagyok. Sőt előnye is van. Mert van olyan ,hogy tetszik egy póló a mintája miatt de rá van írva hogy 152 cm-es lányokra jó. Felpróbálom és jó rám, pedig 170 vagyok.
2013. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akár 8-10 kiló is Rád férne.
2013. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egészen addig rendben van, ameddig ezt nem fogyókúrával, önsanyargatással érted el, mert úgy érezted, hogy kövér vagy.

Minden embernek más a testalkata, van aki kövérebb, van aki vékonyabb. A betegség akkor kezdődik, amikor valakinek az önképe nem normális. Ha te neked ilyen a testalkatod, akkor minden rendben van.

2013. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. márc. 16. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!