Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Mikor fog...

Mit csináljak? Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Először januárban jött meg a menstruációm 9-én. Azóta semmi, viszont tegnap óta sötétbarna folyásom van. Ez azt jelenti, hogy nemsokára megjön? Hétvégén termálfürdőbe fogok menni, 13 évesen lehet tampont használni vagy nem ajánlott?
2013. ápr. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nemsokára megjön :). Semmi baj, ilyen korban, még van, hogy néhány mensi kimarad csak úgy. Hétvégéig talán el is múlik. Minitampon nagyon óvatosan behelyezve, nem megsértve a szűzhártyát esetleg, de én nem rizikóznék a helyedben. Betét természetesen nem jó ilyen esetben.Fürdés előtt közvetlen, és utána közvetlen fontos a tamponcsere a fertőzésveszély miatt, ha semmiképp nem bírod ki fürdő nélkül.
2013. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy még nem állt be a menstruációd rendesen, ezért maradt ki a 2 hónap. A barnás folyás sok mindennek lehet a jele, akár fertőzésnek is,de lehet hogy csak szimpla hormonális okai vannak. Ha nem vált át rendes vérzésbe, el kell menned nőgyógyászhoz.Ha menstruálsz, nemigazán ajánlatos vízbe menni!
2013. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első voltam, azt kifelejtettem, hogy a termálvíz, ha melegebb a testhőnél, fokozhatja is a vérzést, ami nem igazán jó.
2013. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tampont csak akkor használj ha már vér jön!!!
2013. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy most így kezdődött el a mensid. nekem a második és az ötödik,de még a hetedik is így indult! :D
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!